Projekt termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego lub budynku użyteczności publicznej - Oferta nr 131041 - Oferteo.pl

Projekt termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego lub budynku użyteczności publicznej


Cena do uzgodnienia

Termomodernizacja to inwestycja, która przyczynia się wyłącznie w pozytywny sposób na istniejący stan budynku, poprawia jego cechy techniczne, a w efekcie zmniejsza zapotrzebowanie na ciepło potrzebne do ogrzania budynku i związanych z tym kosztów – zewnętrzne przegrody budynku są dostosowane do obecnie obowiązujących wymagań, zmniejszając straty ciepła. Termomodernizacja umożliwia również poprawę warunków użytkowania pomieszczeń, a budynek zyskuje nowy, estetyczny wygląd.

Usługa skierowana jest przede wszystkim dla zarządców budynków mieszkalnych wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej i usługowych, oraz innych, wg uznania inwestora. Projekt realizujemy na podstawie audytów energetycznych, dostarczonych przez zamawiającego. Projekt zawiera szczegółowe wskazania robót koniecznych do przeprowadzenia, wraz z wytycznymi do realizacji robót, szczegóły i detale wykonawcze oraz część rysunkową niezbędną do prawidłowego przeprowadzenia robót.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 345